O nás

Již od roku 2009 Vám Lahůdky u Sommerů přináší kvalitu na váš stůl. Výroba a prodej chlebíčků jsou naší chloubou. Čerstvé a kvalitní chlebíčky má rád každý člověk. Naše rodinná firma dokáže zázraky a potěší každého.

Při výrobě chlebíčků, šunkových aspikových dortů a dalších studených pokrmů, klademe důraz na čerstvost a kvalitu. Samozřejmostí je dodržování hygienických předpisů. 
Spokojenost zákazníka je naším cílem, a proto využíváme moderní technologická zařízení, která přináší kvalitní design našich výrobků a jejich čerstvost. 

Plánujete domácí oslavu, firemní párty nebo máte i v průběhu dne chutě na čerstvé a kvalitní chlebíčky? Lahůdky u Sommerů Vám nabídnou vše, co budete potřebovat na danou událost. Naši zákazníci si uvědomují, že čerstvost a kvalita prodávaného zboží znamená, pohodu a spokojenost našich zákazníků.  

Pokud pořádáte firemní raut, jsme nakloněni Vašim požadavkům a rádi Vám připravíme pohoštění na míru. Již řadu let se dokážeme inspirovat a navrhneme, co je pro zákazníky nejvýhodnější. 

Lahůdky u Sommerů Vám zajistí objednávky chlebíčků, narozeninových aspikových dortů, obložených mís a dalších studených pochutin. Vše pro Vás bude připraveno k osobnímu vyzvednutí na prodejně ve Staré Boleslavi.

Loading...